hip-hop life style -> hip-hop.czechian.net

 
Battle Kings ´06

      2. ročník open air festivalu Hip-Hop kultury BATTLE KINGS se bude konat 15.7.2006 na stejném místě, jako v loňském roce, tj. v zahradě Hedvy v Rýmařově.

      

      Jedná se o akci, během které se uskuteční battly v různých odvětvích hip-hop kultury: break dance, beat box, freestyle; a vystoupí známí čeští, ale i zahraniční rapoví interpreti.

      První ročník, který se konal 16.7.05, nechal ve všech necelých 800 návštěvnících veliké dojmy. Přispěla k tomu jednak soutěž v break dance o price money 10000,-Kč, které se zúčastnily domácí a zahraniční skupiny a hlavně špičková vystoupení hlavních hvězd dne: The Regime (USA/UK), P-13 (Rusko), Syndromu Snopp a mnohých dalších rap crew z ČR. Celá akce probíhala paralelně na dvou pódiích v areálu rýmařovské zahrady Hedvy, kde bude i letošní ročník.

      

      Letošní léto máme pro tebe nachystané ochutnávky kvalitního českého a zahraničního rapu. To potvrzují následujíci jména interpretů (crew), které na BK06 uvidíš:
         MC Torch (německá legenda, jeden z prvních raperů, writerrů, a bboys v Německu)
         Kontrafakt (nejznámější a nejkvalitnější slovenská hip-hopová grupa)
         DBS (aneb Karviná represent)
         Yeden & 1 (jediná aktivní ostravská kapela působící na scéně již řadu let)
         Omega styl ( strohá místní crew z RY)
         .....a další..... (line up se stále vyvíjí, takže kontroluj Bkweb a budeš vědět vše)

      V tomto roce přidáváme k break dance battlům další atraktivní soutěže v beat boxu a freestylu. Máš-li zájem si zabattlovat a ukázat co v tobě je? Najdi si odvětví a přihlaš se! Battlovat se bude o Price Money, které je jako základ stanoveno u break dance na 5000,- beatboxu 1000,- a freestylu též 1000,-. Tento základ se pak bude moci ještě zvýšit o startovné, které bude otázkou ankety umístěné na www.battlekings.cz pod odkazem "battle registrace". Cca týden před BK se pak dle výsledku ankety rozhodne, jestli startovné bude či nikoli.

      

      Občerstvení je zajištěné, takže všude se bude samozřejmě točit chlazené pivko, o jídlo popř. zmrzku taky nebude nouze. Před žhnoucím slunkem se budeš moci schovat v několika velkokapacitních stanech.

      Snad ti tento malý výčet pomohl nastínit, co se bude na BK06 dít a hlavně, že letošní ročník bude jistě stát zato!!!

      Veškeré informace najdeš na www.battlekings.cz a i kdyby náhodou ne, tak napiš na info@battlekings.cz


počet návštěv:
kontakt:

futhafucka@ocampers.org

Carpi@t-email.cz

bon3s@centrum.cz 
© by futhafucka 2004

AutoDovolenáDownloadE-mailFilmWebFinanceFirmyFotoAlbumGameZoneHoroskopyChatKinaKluby
LetenkyMapyNakupováníPrácePočasíPohledniceRealitySeznamkaSlovníkySMSSoutěžeTelefonní seznam
TV programVtipyWebZábavaZprávy