hip-hop life style -> hip-hop.czechian.net

 

Rosickej Beef - Sucker´s nebo naděje? /Reot vs Maffa/

Reot    VS     maffa

      Beef, který otřásl základy vztahů zpřízněných crew změnil v mnohém Rosické dění. A proto to vezmeme po pořádku, tak zaprvé: Wecannt – hip hopová crew, která už působí necelé 2 roky, vydala 1 demo, měla 4 koncerty, chystá 2. demo. Za druhé: Malibu mc´s: hip hopová crew dvou mc´s a jednoho dj má za sebou jedno demo, 1 neoficiální koncert, 2. demo je ve stavu dokončování a Maffa s Gilesem vyhráli básnickou soutěž brněnského kola - písňové texty . Obě dvě skupiny se hned při prvním poslechu liší především hudbou, texty i celkovým projevem. Připravovaný trek „Za Stěnami“, který si měl střihnout Maffa, Giles (Malibu mc´s) s Reotem a Reteam (Wecannt) se podle posledních zpráv a vyjadření vůbec asi nenatočí. Možná škoda pro rozvoj obou skupin, ale co se nestalo se nedá zhodnotit. Proč beef vlastně začal ví už jenom Maffa a Reot.

      Každý si tu onu situaci popisuje po svém, každý s několika rozlišnostmi, ikdyž se to může zdát jako malicherná drobnost určitě to mělo pro Reota nějakou váhu, když kvůli tomu začal celý Beef. Naposledy, když sem s ním mluvil mi řekl, že ho sice Maffa nasral, ale použil to pouze jako záminku, protože už ho to tu nudilo a chtěl to tu probudit. Reot ve svém 2.dissu „Bělizen na poutvě“ podrobně popisuje, jak to všechno bylo. Podle dissu, jeho výpovědi a toho co mi říkal Maffa se dá říci asi tolik: 30.6.2005 v den vysvědčení, kdy se končilo každoročně dřív, se zastávecká škola schází v Hornickém Domě. Podle slov Reota: Reot přišel do „Horňáku“, už možná v náladě, potkal pár fellaz a šli na panáka. Jak tam tak seděli všiml si kvinty ze zastáveckého gymnázia, kde viděl také maffy a gilese. Několik kluků, neznalých hip hopu, toyů se mu smála… Reot říkal, že se mu smál i Maffa, proto ten diss.

      Maffa zase řekl, že se nesmál a jestli ano, tak ne proto, že by byl směšný Reot, ale ubohosti svých spolužáků. Z tohoto „incidentu“ natočil Reot s Kazzem track „Kosatka diss“, kde naráží na Maffy, jeho koníček fotbal a jeho inteligenci. Maffova odpověď přišla po třech dnech v disu s názvem „S Planetou Nova bav se“.

      Kde Maffa vybízí Reota, ať už ho konečně zničí, když to tolik chce. Ovšem v jednom rýmu Maffa přirovnal celou crew Wecannt ke skupině Kelly Family. Čímž asi naštval nejen Reota, Limita, ale i ostatní z Wecanntu, protože diskuze, které proběhly na fórech vypadají na styl ala Amerika. Wráťa už si brousí hlaveň, ale opět po osobním setkání mi řekl, že to byla jenom prdel, ale kdyby došlo ke rvačce chtěl by na maffovi nechat některou ze svých tekutin!

      Blesková odpověď přišla od Reota v dissu s názvem „Bělizeň na ploutvy“,kde nerapuje sám, ale ke slovu se dostal i Limit, kterého naštvalo přirovnání, že rapuje jako Kelly Family. A protože si to chtěl Maffa vyřídit sám s Reotem umístil na web www.malibumcs.wz.cz dvě verze, čímž podráždil Limita na duši i na srdci; 1.Reot a Limit a 2. Pouze Reot bez limita. Ve svém článku tento čin odůvodnil tím, že: je bez Limita o poznání lepší. Mě osobně se líbí Limitův hlas, ale jeho flow mě taky nijak nedostává. V tomto dissu, jak už sem říkal, popisuje Reot celou událost. Limit se pak vyjadřuje k tomu, proč Maffa mohl říct, že Wecannt je pouze Reot, že pouze Reot rapuje, což se hluboce dotklo Limita, který toho už taky natočil dost.

      Už několik dní se čeká na Maffovu odpověď. Vše se zjistilo a vypadá to následovně: Protože Maffa má silné časové vypětí diss se natočí až tento pátek! Ovšem s jednou novinkou, už v tom nebude Maffa sám! Reot už Gilese hodně sere, tak se také rozhodl přispět do díla a můžeme čekat trek rozdělený na 2 části; Maffa / Giles. Reot by chtěl asi další kolo, protože jak sám říká:“Už mě nebaví honit si dick“, ale Maffa se do toho nijak nehrne a vypadá to, že kolo druhé bude zároveň kolo poslední. Text na diss i instrumentálka jsou hodně kvalitní a povedené a překvapí Vás i nová kvalita zvuku. Snad se dočkáme i dissu od Gilese, proto stay tuned… Kolébka hip hopu není jenom Praha – velké věci se dějí i v Rosicích. Ať žije Beef Maffa vs. Reot!

      První Reotův trek: Kosatka diss
      Maffova odpověď: S Planetou Nova bav se

      Druhej Reotův trek: Bělizeň na ploutvy

      

počet návštěv:
kontakt:

futhafucka@ocampers.org

Carpi@t-email.cz

bon3s@centrum.czVše pro Vaši internetovou prezentaci
 
© by futhafucka 2004

AutoDovolenáDownloadE-mailFilmWebFinanceFirmyFotoAlbumGameZoneHoroskopyChatKinaKluby
LetenkyMapyNakupováníPrácePočasíPohledniceRealitySeznamkaSlovníkySMSSoutěžeTelefonní seznam
TV programVtipyWebZábavaZprávy