hip-hop life style -> hip-hop.czechian.net

 

14.1.06 Praha, KD Eden - GZA/Genius show

      Tak na začátek bych se chtěl omluvit, že přinášíme fotoreport vystoupení GZA/Genius, který se uskutečnil 14. ledna tohoto roku v pražským KD Edenu až dnes. Než jsem obdržel přes několik rukou fotky, uběhlo několik dnů. A tak jistě tento desetidenní skluz pochopíte. Fotky nafotil Arťa, kterému moc děkuji. Na to, kolik zde bylo lidu jsem ani nečekal nějak úžasný fotky, ale Arťa se s tímto problémem dokázal poprat a zvládl to na jedničku! No každopádně si je můžete dole prohlídnout..

      No tak přejdeme k akci. Mohli jste si zde poslechnout několik předskokanů, jako jsou Kontrafakt, Super Crooo, Gipsy, Marpo, Henry D, Syndrom Snopp, Victoria, Trafik, Andul 52, Rikardo, Each.

      Já osobně jsem si toho moc neposlechl, pááč pořád někde poletujeme a občerstvujeme se :-) A pak se začaná ozývat přes celej Eden: „WU-TANG!!!“ Znamení nechat všeho a začít se cpát od baru ku předu, do hlavního sálu. Namačkaný dav až ke dveřím! Z povzdálí vyčkáváme, až se roztáhne opona a vlítne na nás GZA. A je to tady! Ale místo něho tam stojí Dreddy Kruger?! A kde je slibovaný Mathematic?! Místo oficiálního DJ-e WU-Tang clanu stojí za mixem nějaká rošťanda. Myslím na to, že vystupuje další předkapela a než se stačím rozkoukat, vylejzá ze zákulisí mocný GZA! A show začíná! Většina věcí je z „Beneath The Surface /1999/“ a „Liquid Swords /1995/“, super tracky! Ale marně čekám na staré pecky z jedenáct let starého alba "Words From The Genius", jako jsou třeba „What Are Silly Girls Mad Of“ nebo „Phony As You Wanna Be“. No škoda no. Na konci, možná až moc rychle, ochotně rozdává autogramy a loučí se s obecenstvem. Chci podpis! Ale než stát ty fronty.. Jdeme radši na pivo! Čekáme 15 minut.. Nééé pivo došlo!! Tak teda s limčou a mařenou usedáme ke konečně uvolněnému stolečku a debatujeme nad dnešní show :-)

      Řekl bych, že tahle akce byla silně neorganizovaná, už možná ve zvoleném místě KD. Mega fronty u šaten, každého baru, hajzlu, či židle :) Prostě mrtě moc lidí na malém prostoru. Mok do mého břicha došel ve 2 hodiny, přesto že akce končila až o páté. Ale na druhou stranu jsem mohl zčekovat živě v Praza dalšího člena mé oblíbené crew! Dík Ježíšku…

      Video k stáhnutí pro přiblížení atmosféry: GZA SHOW (16MB)
nafotil arťa   

počet návštěv:
kontakt:

futhafucka@ocampers.org

Carpi@t-email.cz

bon3s@centrum.czVše pro Vaši internetovou prezentaci
 
© by futhafucka 2004

AutoDovolenáDownloadE-mailFilmWebFinanceFirmyFotoAlbumGameZoneHoroskopyChatKinaKluby
LetenkyMapyNakupováníPrácePočasíPohledniceRealitySeznamkaSlovníkySMSSoutěžeTelefonní seznam
TV programVtipyWebZábavaZprávy