hip-hop life style -> hip-hop.czechian.net

 

kamp crew

Paw e´M
alias:
postavení:
město:
e-mail:
aktivity:
Paw e'M
Rap, Text, Produkce
Žatec
KAMP crew, 4Life
Mist
alias:
postavení:
město:
e-mail:
aktivity:
Mist
Rap, Text, Produkce
Žatec
KAMP crew, 4Life
Hoomleak
alias:
postavení:
město:
e-mail:
aktivity:
Hoomleak
DJ, Produkce
Rakovník
ResPublica, Kamp crew

       Tak stručně bych tuhle crew charakterizoval jako kluky, který se snažej. Hodně se snažej a to je dobře. Fungují od roku 2001, původně jako 3MC´s (Paw e'M, MC Mist a Re-Flect). O rok později má toto seskupení problémy. Je to způsobeno nástupem na nelítostnou vojnu, která, zaplať Pán Bůh, už je kdesi v prdeli a tím, že MC Mist odcestoval do Anglie. V tuhle dobu se každý ze členů snaží dávat spíš sám za sebe než se soustředit na skupinovou práci. Ale celkem nadarmo.
       Někdy ke konci roku 2003 se vrací MC Mist z UK a začínjí nanovo. V březnu roku 2004 „s náma začíná hrát Hoomleak z ResPublici (v RP ovladač mikrofonu, v KAMPu na pozici DJe).“ No a tuhle podobu má KAMP až do teď. Možná, že to byl právě Hoomleak, který pomohl tomu, aby obě crew začali více spolupracovat, točit společný tracky, či jezdit spolu na akce. A nebo taky ne.
       „Jako KAMP jsme zatím vydali jenom demokazetu s názvem KAMuFLaGe (rok 2001) kde ještě naše tvorba zahrnuje úplné začátky jak v rapu tak v produkci beatu. Momentálně se nám o produkci stará převážně Hoomleak, za to mu patří velikánské díky. A nakonec jsem vlastně ještě neuvedl náš reprezent: tím je Žatec (žatecko-rakovnická spolupráce).“
       2004 – KAMP crew zakládá hip-hop projekt 4LIFE, zabývající se hip-hop life style a lidmi, který tenhle styl zajímá a pohybují se v jeho úzkém okruhu.
       Rád bych poděkoval Paw e'Movi za informace. Přímá řeč patří právě jemu.


počet návštěv:
kontakt:

futhafucka@ocampers.org

Carpi@t-email.cz

bon3s@centrum.cz



Vše pro Vaši internetovou prezentaci
 
© by futhafucka 2004

AutoDovolenáDownloadE-mailFilmWebFinanceFirmyFotoAlbumGameZoneHoroskopyChatKinaKluby
LetenkyMapyNakupováníPrácePočasíPohledniceRealitySeznamkaSlovníkySMSSoutěžeTelefonní seznam
TV programVtipyWebZábavaZprávy