hip-hop life style -> hip-hop.czechian.net

 

KLAM - Dvatisícesto


To sem jednou takhle coural po netu, no a jelikož sem dost velký fanda ACY, tak sem narazil na jejich nový sajty. Ty dělal SaSa. No a SaSa spolupracuje s kapelkou KLAM.. Sice trošku složitě, ale nakonec jsem rád, že jsem na to narazil. Zcheckoval sem to a objednal sem si přes elektronickou poštu od Yafy cédo a byl sem hodně překvapen. Přímo o klucích toho moc nevím, ale aspoň bych mohl zkusit takovou menší recenzi. Jestli čekáte nějaký ponižování nebo velkou kritiku, tak ste v prdeli, protože sem ten, kdo má českou scénu rád a chci podpořit každého, kdo to zkouší. Takže jestli chcete kritiku, tak si zadejte asi jinou adresu, hehe..

Co bych asi neměl zapomenout je to, že kluci (Yafa & Paya) jsou z Mělníka. Tak že:

1)
Intro:
Hodně krátká věcička (0:23). Vlastně jenom takovej náběh do první písničky.

2)
Dvatisíce100:
Tenhle pohodovej beat je o tom, jaký by to mohlo na tom světě byt. Řek bych takovej sen. Pěkná myšlenka, ale kdyby to tak mělo být, tak bysme se asi museli nejdřív vyhubit a pak se znovu zasadit, hihi..

3)
Lidi, vy ste!:
Ze začátku narušenější skladbička přecházející v pohodovou instrumentálku.. Nevim, jestli to kluci tak zamýšleli, ale mně osobně to vyzní jako kdyby to mělo bejt zamyšlení nad dnešním světem..

4)
Den jako sen:
„Je tu noc a vše se náhle mění, je tu noc začíná život a dění“.. Tak tyhle slova mě zaujaly, protože je to asi případ každého z nás.

5)
Cymbal a husle:
Něco ve stylu Divokého západu. Už jenom zvuk mi to připomněl, ale zamyšlení mi to připomíná ještě víc.

Seru na to. Prostě tohle CD má 13 tracků. Jsou si něčím hodně podobný, ale přitom sou tak odlišný. Jediný zápor, který má ale dneska většina crew´s, je tak trochu divnej zvuk. Ale nemusíte mít strach, není to tak strašný, jako když ráno zpívá Lucie Bílá.
Doporučuji (poz. myslím KLAM, ne Bílou, hehe..)

Tady je kontakt: yafaklam@seznam.cz

Stačí napsat mail, do něj adresu, jméno a ty pYčoviny okolo, poslat a čekat.. Myslím, že jsem platil kilo + poštovný. Ale nejsem si tím zcela jistý. Když tak zase můžete napsat Yafovi a on vám nejspíš rád odpoví :-)
počet návštěv:
kontakt:

futhafucka@ocampers.org

Carpi@t-email.cz

bon3s@centrum.czVše pro Vaši internetovou prezentaci
 
© by futhafucka 2004

AutoDovolenáDownloadE-mailFilmWebFinanceFirmyFotoAlbumGameZoneHoroskopyChatKinaKluby
LetenkyMapyNakupováníPrácePočasíPohledniceRealitySeznamkaSlovníkySMSSoutěžeTelefonní seznam
TV programVtipyWebZábavaZprávy