hip-hop life style -> hip-hop.czechian.net

 
Faiby - "Když label dospěje k reálným cílům"


Když máte schopnosti, máte kontakty, máte v sobě motor, který vás nenechá v žádném případě jen tak sedět, vytváříte hodnoty a postupujete. Navzdory tomu, že se v dnešních dnech definitivně otáčí trh v ČR zády k menším vydavatelstvím a nadějným talentům v h-h sféře, na vzdory vtírajícím se prodejním technikám ostatních, bychom se měli na práci a snahu druhých (ne-agresivně propagovaných) dívat s mnohem větší úctou než dříve. Doufám že tam někde je pár lidí, kteří ví o čem je řeč; makat na brigádě a poslední prachy vrazit do studia, potit se ve zkušebně. Že si dnes můžeš svobodně stáhnout mp3 z netu naprosto necenzurovaného textu, k mému příjemnému zjištění stále se zvyšující textovou jakostí (třebaže do cizího instra - budiž).

Z vlastní práce vím co to stojí úsilí a proto je nezbytné u nás v ČR i kdekoli jinde podpořit nové talenty. Udělal jsem první krok jako test vašich reakcí. Před pár měsíci vyšla kompilace Jednotky Undergroundu vol. 1 (Underground Units vol. 1) kterou jste hodnotili vesměs velmi pozitivně.. Hudbu a rap, na které francouzi, poláci i češi strávili spoustu času; hudbu, která si sama našla vaše srdce, bez nutně velké marketingové omáčky :) Děkujeme fanouškům za kladnou reakci.

Jde tu o podporu. A tak jak doba plyne a z chlapce s hlavou plnou snů, se stává muž, z naivní dívky, méně naivní žena :)) a ze šternberského labelu "Faiby Jamaica Productions" - mezinárodní undergroundový supporter "Spittin´ Cobra Label"

Začněme být lehce naivní, začněme si namlouvat, že nám někdo sám od sebe zavolá, že s námi chce udělat projekt a můžeme to zabalit. Ale nemyslete si že se musíte úmorně plazit před major-labely a prosit aby si poslechli vaše nahrávky. Teď je tu pro vás Spittin´ Cobra Label, který rád poslechne všechno co vytvoříte, jsme tu jako možnost, možnost se ukázat ostatním.

I když každý máme svoji cestu, na které potřebujeme jeden druhého, neexistuje tu žádná organizační skupina, která by zviditelňovala nadějné producenty, nadějné rapery (mcs), nadějné DJe. Hodnocení je vždy individuální záležitost, ale uši má každej a hudební sluch (doufám) většina. Label vzniká pro podporu nadějných a schopných lidí, kteří v příštích měsícím můžou přispět svou produkcí, na kladou stranu misky vah o povědomí České produkce u nás i ve světě.

Ale pozor! Žádný hip-hop pro začátečníky. Pěkně si počkáme, a když spatříme opravdový talent, který bude stát určitě za puštění ho mezi vás, není co řešit. Ano, podpora, ale jen těch skutečně dobrých, schopných a ambiciózních.

Label se mění nejen v názvu (to bychom byli laciní), mění se celkový pohled na věc, přibývají lidé v teamu, dělá se na větších projektech a chystají se nové. To vše ve spolupráci s ostatními bratrskými labely a web-servery o nichž uslyšíte také ještě spoustu, včetně interpretů, kteří budou prezentovat svou práci na připravovaných internetových stránkách http://sc-label.com Spuštění webu se plánuje se vším všudy do konce roku 2005. Web http://faiby.com bude fungovat dál, jako oficiální stránka Faibyho.

Sledujte novinky na webu a připravte se na nejlepší :) http://faiby.com

Zdravím, Faiby.

počet návštěv:
kontakt:

futhafucka@ocampers.org

Carpi@t-email.cz

bon3s@centrum.czVše pro Vaši internetovou prezentaci
 
© by futhafucka 2004

AutoDovolenáDownloadE-mailFilmWebFinanceFirmyFotoAlbumGameZoneHoroskopyChatKinaKluby
LetenkyMapyNakupováníPrácePočasíPohledniceRealitySeznamkaSlovníkySMSSoutěžeTelefonní seznam
TV programVtipyWebZábavaZprávy