hip-hop life style -> hip-hop.czechian.net

 
Nový interpret na Spittin´ Cobra Lebelu


Je to tady, uběhlo několik dní, domluv a synchronizací po emailech a je tady nový interpret labelu Spittin´ Cobra. Rapidamente05 je slovenská kapela ze Žiliny. Jejich finální sestavu tvoří 4 zkušení borci, kteří svou hudbu tvoří už nějaký ten rok. Tady si můžete přečíst co o své partě napsal v mejlu jeden z jejich členů raper Kures (mejl přeložen do češtiny) :

Začalo to před pár roky, myslím před dvěma, třema, nevím přesně, je to dávno. Já (Kures) jsem měl dost jen poslouchání a chtěl jsem také něco začít dělat. Spojil jsem se s Danom a založili jsme Obraz Skutečnosti, se kterým jsme vydali i demo, ale to bylo špatné a ani se k němu moc nehlásíme. Po tomto pokusu jsme už začali pracovat na novém demu a tady to začíná.

Měli jsme rozepsaných asi 12 treků na nové demo. V té době jsme navázali kontakt s další žilinskou kapelou "Nová Sestava" (Snackill, Marek, Dj Pedro) a začali jsme s nima spolupracovat. Dj Pedro měl překopaný byt na provizorní nahrávací studio, takže jsme nahrávali u něho. Započala první spolupráce na treku "Ikona slovenského chlapa", kterou jsme hráli mimo jiné na nesčetných koncertech společně. Po nějaké době jsme se ustálili a vznikla pevná skladba členů Rapidamente05, spojením "Nové Sestavy" a "Obrazu Skutečnosti". Kromě Dj Pedra, který crew opustil, kvůli nečinnosti, je v této formaci Dano, který produkuje hudbu, a trojice mcs: Kures, Snackill a Marek.

Spittin´ Cobra Label Vám nabízí promo mp3 interpreta Rapidamente05 ke stažení: Rapidamente05 - Ikona slovenského chlapapočet návštěv:
kontakt:

futhafucka@ocampers.org

Carpi@t-email.cz

bon3s@centrum.cz 
© by futhafucka 2004

AutoDovolenáDownloadE-mailFilmWebFinanceFirmyFotoAlbumGameZoneHoroskopyChatKinaKluby
LetenkyMapyNakupováníPrácePočasíPohledniceRealitySeznamkaSlovníkySMSSoutěžeTelefonní seznam
TV programVtipyWebZábavaZprávy