hip-hop life style -> hip-hop.czechian.net

 

Noční provoz č.7, 16.4.05 - Pardubice

DÍKY MEDVĚDE!
      Když jsme s Futhafuckou přemýšleli, jak se do těch Pardubic dostanem, přišel kámoš Medvěd a řek, že můžeme jet už v pátek a spát u jeho strejdy ve Chvaleticích na baráku. Tak nám první fáze plánování dopadla nad očekávání dobře a mohli jsme se soustředit na cestu. Tak, z Kladna je to asi nejpřijatelnější vlakem do Prahy a následně do Chvaletic a v sobotu z Chvaletic do Pardubic (vlakem asi 25 km). Jenomže zase přišel Medvěd, a že nás tam hodí jeho father Béďa O´Connor. Takže díky Medvědovi jsme se nemuseli vůbec o nic starat.

futhafucka, medvěd, carpi
zleva: futhafucka, bones alias medvěd, carpi

VELKÝ PÁTEK!
      Přišel pátek a my sme se slezli ve Švermově (čtvrť Kladna) před barákem Bédi O´Connora. Vyrazili jsme formanem směr Chvaletice. Já sem Béďu viděl poprvé, ale něco už sem o něm slyšel. Ovšem takhle sem si ho nepředstavoval. Nejenom, že poslouchá big beat, ale je i plešatej a rasista jako prase.. A taky hlásí každýho řidiče, kterej se mu nezamlouvá.

      Když jsme po tý cestě plný big beatu, která jinak celkem šla, dorazili do Chvaletic, vyložili jsme auto, seznámili se s Medvědovim strejdou a jeho manželkou a Béďa zavelel, že se jde do hospody… Když sme došli do první chtěli po nás 120 chechtáků, že tam je nějakej metalovej koncert.. Jenom, co sme viděli ty týpky, co tam jezděj, tak sme si řekli, že to není naše krevní skupina a šli jsme dál. Myslim, že se to tam jmenovalo Palma, ale jistě vim, že když vlez Futra dovnitř, tak řek, že to vypadá jako zastavárna. Po nás nejmladším bylo tak padesát, takže zábava první kategorie. Dali sme dvě pivka a šli jsme domu. Béďa tam samozřejmě zůstal , protože ho tam znal skoro každej ( rodák no, co naděláme). Zaple sme bednu a kluci šli dát na balkon brko.. Potom, co se vrátili, tak Medvěd lehnul na gauč a málem usnul. Já byl taky death, tak sme si šli lehnout.. Ráno mě Medvěd probouzel tim, že se mi usral do držky. Šli jsme koupit snídani a cíga a na zpáteční cestě sme dali brčko ( já po dýl než roce). Masakr!!! Nažrali sme se a šli čumět na video. Pak sme šli zase do nějaký knajpy na chálku a zjistit v kolik jede vlak do Perníkova. Vrátili sme se a zase čuměli na video.

      Konečně se to přiblížilo. Šli jsme na vlakáč a Futha ubalil.. Přijel vlak, no spíš to bylo nějaký letadlo nebo co, a hurá do Pardubic. Když sme tam dorazili, dali sme u nádraží to předem ubalený bréééé. Byl tam nějakej disko-smažko-teplouš a nabízel nám perník ( že sou Pardubice město perníku sem věděl, ale že to půjde tak rychle..) … Futhafucka ještě jedno ubalil a šli jsme zazevlovat, páč sme tam byli o čtyry hodiny dřív. Pardubice jsou sice čistý, pěkný a bohatý město, ale za to sou všude kamery, švestky, jak sem se dozvěděl od budoucího tchána, tak i policejní škola..

      Přeskočim ty nepodstatný věci stylu – dali sme jointa, Futha ubalil další tři… Řekněme, že už jdeme dovnitř. Fronta jako kráva, ale my, chytrý, ale momentálně vymaštěný hlavy, sme měli lístky z předprodeje a tak sme všechno předběhli.. U vchodu stálo asi pět narachlejch, plešatejch týpků v bobrech ( kdo viděl Horem Pádem, tak něco jako Jirka Macháček v roli Františka). Zkontrolovali bágly a vyhodili nám flašky s pitím. Těsně než to začlo, šli jsme na brka, ještě s týpkama z Pardubic (jeden rapuje za 2Wýzvu). Když sme se vraceli, tak plešouni zase prohledali baťohy, jenže teď Futhovi zabavili i filmovky. Jediný, na co se zmoh bylo: Ještě, že jsme to všechno vyhulili.

SYNDROM SNOOP
      První vylezli na jeviště SYNDROM SNOPP. Mě osobně se kluci hodně zamlouvaj, ale sem kokot, protože sem se s Gipsym nevyfotil, když sem moh.. No, to je jedno. Klukum se povečdo ten kotlík, co tam byl pěkně rozehřát peckama stylu „Ilegální komfort“, „Apokalypsa“ a třeba „Aspekty noci“. Strašně se mi líbil Gipsy, je prostě hrdej na to, že je jakej je a tu muziku dělá pro lidi a hezky od srdíčka. Často prokládaný beat boxem.. Good

SUPER CROO
      Po krátký pauze – SUPERCROO. Medvěd je žere tak, že by po nich scháloval i hovno. Je pravda, že kluci přinesli na scénu něco, co česká scéna ještě moc neokusila. Maj hodně odpůrců, ale i hafáč odpůrců. Já sem někde uprostřed. Myslim, že něco je v cajku, ale něco, že je přehnaný. Každýho věc. Myslim, že zahráli hodně oblíbenou „Superstar“ a třeba „Supersonic“… Docela mazec slyšet, jak Ti MC vyhlásí publikum a vono se tomu tlemí..

REAL GRAFFITI SHOW
      Po super klooocích byla zase pauza a po ní následovala REAL GRAFFITI SHOW. Pěkná věc. Byly tam kulisy vlaku a kluci z Radicalu ten vlak trošku zlidštili. Konečně se na něj dalo koukat. No a vlastně v průběhu byl komentář, kterej hlásil barvy + užití. To se klukum povedlo.

KILLAH PRIEST/HELL RAZAH & TIMBO KING, WU-TANG FAMILY RA. THE RUGGED MAN
      No a konečně hosté ze zámoří! Neuvěřitelný vidět rugged mana v akci. Tenhle týpek musí mít plíce jako měchy… A podle reakcí roštěnek i vydatnej sexappeal. Když šel do půli těla, připomněl mi medvěda i Medvěda. Jaký rapoval pecky Vám nepovím, protože, jak už ste mohli mohli pochopit ze starších článků, tak se spíš zaměřuju na na českou scénu. Prdel, koukat jak se zvedli všichni (kromě pár lidí, co seděli celej koncert na tribuně a nudili se. A vlastně ještě tam byli tací, co spali na lavičkách, koších,…) a šli pařit. Takovej bordel sem dlouho neviděl a navíc to vypadalo, že ten bordel je zrovna pro Ol´ Dirty Bastarda… No hardcore… Škoda, že to nebylo trochu delší… Kluci ze zámoří šli pak do davu a prodávali CD a DVD, tak byla šance ulovit nějakej ten autogram nebo se třeba i vyfotit..

KONEČNÁ
      Pak sme vypadli, ale na podiu se ještě něco dělo, bohužel sem vůbec nepostřehl, kdo to byl :-) Šli sme na nádraží a zjistili sme, že vlak jede dýl než za dvě hodiny.. Tak sme se v nádražní hale trochu vyspali.. To, že sem musel spát na zemi bylo zapříčeněno tím, že tam byl takovej hafec lidí, že to možná Pardubice zažili jenom o hokej. Pak už se nedělo nic zajímavého. zase sme přežili cestu plnou big beatu a když jsme dorazili na Kladno, tak sme asi byli šťastný, že sme v našem krásně špinavém městě.

POZNÁMKA
      Jestli sem v článku nějak urazil Pardubice nebo pardubické obyvatele, tak se touhle cestou omluvám. RE5PECT & PEACE. Jelikož nejsme oficiální web, tak omluvte některý fotky. Do zákulisí nás nepustěj, musíme fotit z davu, proti světlu. Ale snad to přežijete :-)
nafotil bon3s  


počet návštěv:
kontakt:

futhafucka@ocampers.org

Carpi@t-email.cz

bon3s@centrum.czVše pro Vaši internetovou prezentaci
 
© by futhafucka 2004

AutoDovolenáDownloadE-mailFilmWebFinanceFirmyFotoAlbumGameZoneHoroskopyChatKinaKluby
LetenkyMapyNakupováníPrácePočasíPohledniceRealitySeznamkaSlovníkySMSSoutěžeTelefonní seznam
TV programVtipyWebZábavaZprávy