hip-hop life style -> hip-hop.czechian.net

 

Res Publica

Myslim, že Hoomleak je dost známou postavou středočeský HH scény.. A stejně tak i DJ Force..

A taky si myslim, že nejlepší bude, když vám dam k dispozici obsah mailu od Hoomleak, protože i kdybych byl Foglar, tak nemam šanci vám Res Publicu představit líp..

"Historie: Res Publica (Věc veřejná) vznikla někdy v roce 2000 ve Štětí, kam Hoomleak chodil na školu kde se potkal s klukem s jménem Steve. A právě Hoomleak a Steve dali dohromady co měli a tak vznikla Res Publica. Po té co Steve odmaturoval odjeli každej svojí cestou a od tý doby konzertoval Hoomleak povětšinu sám. Potom se dal v Rakovníku dohromady s DJem GForcem a v tomhle složení působí Res Publica dodnes.

V dnešní době máme za sebou jedno demo pod názvem "Vlastní názor". Objektivní recenze na něj si můžete přečíst na našich stránkách. Rap a styl Res Publicy se neustále vyvíjí stejně jako naše skills a názory. Pořád ale chceme aby naše tvorba byla Res Publica - Věc veřejná. Děláme rap pro sebe, to je pravda, ale děláme ho hlavně pro lidi. Jinak bysme mohli zůstat zavřený někde v garáži a rapovat si pro sebe. Máme svoje názory, ale určitou váhu maj i názory posluchačů. V poslední době hodně spolupracujeme s žateckou kapelou Kamp, pro kterou sme produkovali téměř všechny nový tracky. Máme za sebou první společnej konzert a reakce jak od nás tak od posluchačů jsou vesměs pozitivní, takže to vypadá na společnou produkci i do budoucna. Určitě bysme chtěli vydat nový CéDo nebo demo, všechno je ale teprve na začátku, takže to ještě chvíli potrvá.

Res Publica pro lidi."

Takže dneska sem si hodně ulehčil práci. Jinak díky Hoomleakovi, za to, že nám dal k dispozici fotky, který seženete jenom u nás! Hned jak nebudu línej, tak nespíš zajedu do Rakovníka a zkusim pro vás ulovit rozhovor s tímhle týpkem. Ne, kecam, mam ho slíbený, ale momentálně není čas… No jo no, zk*rvená maturita…


počet návštěv:
kontakt:

futhafucka@ocampers.org

Carpi@t-email.cz

bon3s@centrum.czVše pro Vaši internetovou prezentaci
 
© by futhafucka 2004

AutoDovolenáDownloadE-mailFilmWebFinanceFirmyFotoAlbumGameZoneHoroskopyChatKinaKluby
LetenkyMapyNakupováníPrácePočasíPohledniceRealitySeznamkaSlovníkySMSSoutěžeTelefonní seznam
TV programVtipyWebZábavaZprávy