hip-hop life style -> hip-hop.czechian.net

 
Rozhovor W.Expres

1) Tak Vás zdravím... Myslím, že byste se nám chtěli možná nějak představit.. Třeba si přestavte, že píšete inzerát na nějakou seznamku..
W.Expres: Čabaz taky zdravíme.Jsme tří člená kapela ,která má dva Mc´s (Afekt,Poky) a jednoho Dj(Despekt).Produkci nám dělaj kluci z PS.


2) Já vím, že to máte uvedený na stránkách, ale mohli byste nám nějak stručně říct něco z historie W.E.?
Poky: Naše historie.Dá se říct že jsme jedna s prvních kapel z města Pardubice.Naše skupina se změnila v několika členech a v názvu z Wýchodního Expresu na W.Expres.Jsme tady asi od roku 2001 ale jeden z velkých problému je ten, že jsme nikdy nic neměli nahraný.Máme trochu smůlu na producenty.Takže jsme pouze koncertovali a slibovali slibované CD. Pořád máme chuť jít dál a to je podle mě hodně důležitý!Nerad se koukám do zadu.

Jonash: Tak já bych se teda tak nějak normálně představil:o) Jsem Jonash, což je přezdívka,jinak mám opravdu plnohodnotné krásné jméno. Je mi dva a dvacet letokruhů. Mám rád rap, svoji holku a venyho.


3) Nejsem si jistej jestli oslovil Futha Vás nebo Vy jeho, ale stejně se zeptam. Co Vás zaujalo u nás na stránkách?
Poky: Mě nejvíce zaujal prostor se vyjádřit jiným, ne tak výrazným kapelám.

Afekt: Jsou fajn!Jsem rád že tohle děláte! A díky za to..


W.EXPRES

4) Přejedeme trošku k český scéně.. Tak jaký crew Vás zaujaly?
Poky: Naše věc,velmi dobré cd(Hořke menu)a velmi dobrý koncerty. Nezvaní hosté vyvedené cd a nenechaj se ničím a nikým zvyklat jedou si pořad to svoje. 5MC’Z nejsou jen nadějný jak se o nich píše ale velmi dobrý.Už se moc těším na jejich CD.A velmi dobrý producent SIDE ten mě taky velmi zaujal jeho novým vinylem.

Afekt: Tak na českou scénu máme asi názor stejnej, akorát bych již k jmenovaným, za mě přiřadil: ZW Cirkus,jinak zcela souhlasím s Pokym.


5) Co říkáte na 2Wýzvu??
Poky: S kluky se známe víme že tu jsou, ale nespolupracujeme s nimi.


6) Co si myslíte o rozdělení český scény na první a druhou ligu?
Poky: Rozdělení jak se to vezme ten kdo je dobrej a něco vydá a nebo hodně koncertuje a dává dobře tak je v první lize a ten kdo nedává a jeho koncerty stojej za píču tak je v druhý lize.Ale i ty s první ligy jako ty s druhý ligy můžou jít na horu a nebo dolu a buď lidem dokážou nakopat prdel nebo je zklamat a na tom to je založený.

Afekt: No tohle téma nemám moc rád.Každej by chtěl kopat za první ligu, ale hodně lidí do toho dává málo snahy a hodně keců! Ale myslím si, že i ty z druhý ligy toho můžou dost dokázat, když si půjdou za svým cílem!


7) Jakej význam pro Vás má slovo grafitti?
Poky: Začátek,a teď koukám na jiné tvary druhých.

Afekt: Pěkné umění, ale nevěnuju se mu. Jen obdivuji!


W.EXPRES

8) Když řeknu slovo Rap, co se Vám vybaví??
Poky: Rap je pro mě vyjádření jaké mě vyhovuje a v kterém můžu promlouvat lidem co se mnou souhlasí. Ale i ty co semnou nesouhlasí, tak tam stojí poslouchají možná si myšlenku uvědomí a nebo odejdou že se jim to nelibí je to jejich rozhodnutí.Každá kapela má jiné publikum a já si to uvědomuji.

Afekt: Podle mě je to volnost a svoboda slova,nikdo mi nezakazuje a nepřikazuje o čem mám rapovat. Baví mě to můžu tímto způsobem říct spoustě lidem svůj názor a vyjádřit svoje pocity, jak řekl Poky,třeba někdo pochopí!


9) Abych pravdu řek, tak si nejsem moc jistej, jestli ty otázky co dávam nejsou stejný, ale doufám, že ne.. Tak teď takovou tu základní, kterou sem asi měl dát na začátku..Vydali jste demo? Jestli jo, tak kdy, kde s kym ste spolupracovali..Je možnost ho slyšet? Nechcete nám ho poslat :)?
Poky: Bohužel jsme nic nevydali a mě osobně to velmi mrzí.Nic nemáme a doufám že někdy v budoucnu bude to naše dlouho připravované CD.Chci ukázat lidem co je Východ, a že to tady není zatáhlí !

Afekt: : Asi tak‘‘!


W.EXPRES

10) Tak na závěr se rozlučte.. a nezapomeňte poděkovat rodičum...
Poky: Chci poděkovat lidem, co do toho jdou a neberou hiphop jako modní přehlídku, chci poděkovat lidem, co pro hiphop žijou.A chci poděkovat lidem, co vědí co je hiphop a chci poděkovat všem těmhle lidem, že tu jsou!

Afekt: : Díky všem, co nás podporujou a věří nám a taky velký díky lidem,který s náma spolupracujou.Dík


Díky moc Carpipočet návštěv:
kontakt:

futhafucka@ocampers.org

Carpi@t-email.cz

bon3s@centrum.czVše pro Vaši internetovou prezentaci
 
© by futhafucka 2004

AutoDovolenáDownloadE-mailFilmWebFinanceFirmyFotoAlbumGameZoneHoroskopyChatKinaKluby
LetenkyMapyNakupováníPrácePočasíPohledniceRealitySeznamkaSlovníkySMSSoutěžeTelefonní seznam
TV programVtipyWebZábavaZprávy